top of page

HALUSBUSHCRAFT

Halusbushcraft'ta el becerilerimiz ve emeğimiz ile 120'nin üzerinde ürüne hayat veriyoruz. 2018 yılında Türkiye'de başladık ancak kısa bir süre sonra yurtdışına açılarak Kuzey Amerika ve Avrupa pazarında pek çok kullanıcıya ulaştık. Ürünlerimizi en başta tasarlarken başlayan dayanıklılık ve kalite önceliğimizi ürünün paketlenemesine kadar sürdürüyoruz. Sanırım bu da kısa sürede büyümemizin en büyük sebebi oldu.

Campfire

Farkımız Ne?

En büyük farkımız yerel başlayıp bu yerelliğimizi koruyabilmemiz olduğu kanaatindeyim. Özellikle Türkiye ve tüm dünyayı saran uzakdoğu menşeli outdoor ürün akımının karşısında basit ama dayanıklı, yerel ama bilinir ürünlerimizle, siz müşterilerimize; aldığınız bir ürünün ömür boyu kullanımına garanti veriyor ve bu düşünce ile üretiyoruz.

image_1950.webp

Hedeflerimiz 

Gelecekte kontrollü bir büyüme planlıyoruz. Ürün gruplarımızı prepping(Her türlü senaryoya karşı hazırlanmak), survivalism(Hayatta kalmak) ve Bushcraft alanlarında genişletmeyi planlıyoruz ama aynı zamanda butik üretim yapımızı da koruma niyetindeyiz. 

bottom of page